Hoflijckheid
Type Hoflijckheid is een vrijstaande woning met vele mogelijkheden. De woning is 7,08 meter breed en 10,74 meter diep. De woonkamer aan de voorzijde is heerlijk ruim met plaats voor een grote zithoek. Het accent in de voorgevel is daarnaast 60 cm diep en geeft nog meer ruimte in de woonkamer. De tuinzijde biedt ruimte voor uw toekomstige droomkeuken. Daarnaast heeft deze woning een aangebouwde gemetselde berging, erg handig!
De eerste verdieping van deze woning heeft drie ruime slaapkamers en een badkamer met een douche, een ligbad, een wastafel en een tweede wandcloset. Wilt u iets wijzigen op de verdieping? Laat het ons weten!
Op zolder staan de technische installaties en is ook de aansluiting voor de wasmachine. Ruimte genoeg voor opbergkasten en bijvoorbeeld een strijkplank. Daarnaast kunt u ervoor kiezen om deze ruimte in te richten als hobby- of studeerkamer.